ТВ шкафове
XDOM
ТB шкафове, 4 бр, опушен дъб, 80x30x30 см, инженерно дърво
127,31 €
от 10,61 € / мес.
XDOM
Стенни ТВ шкафове 4 бр бетонно сиви 100x30x30см
202,98 €
от 16,92 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 4 части, инженерно дърво, бял гланц
228,03 €
от 19,00 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 4 части, опушен дъб, инженерно дърво
155,43 €
от 12,95 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 8 части, бетонно сив, инженерно дърво
266,38 €
от 22,20 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 8 части инженерно дърво Бял гланц
353,81 €
от 29,48 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 8 части, сив сонома, инженерно дърво
381,42 €
от 31,79 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 5 части, сонома дъб, инженерно дърво
240,30 €
от 20,03 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 6 части, бетонно сив, инженерно дърво
196,33 €
от 16,36 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 4 части, инженерно дърво, бял гланц
201,96 €
от 16,83 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 4 части, опушен дъб, инженерно дърво
202,47 €
от 16,87 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 6 части, сонома дъб, инженерно дърво
319,55 €
от 26,63 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 5 части, сив сонома, инженерно дърво
202,47 €
от 16,87 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 5 части, опушен дъб, инженерно дърво
215,25 €
от 17,94 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 5 части, сонома дъб, инженерно дърво
201,44 €
от 16,79 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 6 части, сив сонома, инженерно дърво
292,45 €
от 24,37 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 3 части, опушен дъб, инженерно дърво
89,47 €
от 7,46 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 3 части, сонома дъб, инженерно дърво
137,02 €
от 11,42 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 7 части, бетонно сив, инженерно дърво
214,74 €
от 17,90 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 7 части, бял, инженерно дърво
285,30 €
от 23,78 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 7 части, бетонно сив, инженерно дърво
288,87 €
от 24,07 € / мес.
XDOM
Комплект ТВ шкафове от 7 части, бял, инженерно дърво
394,71 €
от 32,89 € / мес.
Показани 2617–2640 от 13 494 продукта
‹ 1 108 109 110 111 112 563 ›ТВ шкафът като цокъл към екрана
Ширина към телевизора, дълбочина към пътеката
XDOM поставя шкафа като хоризонтален жест срещу дивана. В заглавията има корпуси 180–290 см дълги, дълбочина около 35–37 см, височина около 40 см, често 2 или 3 части, черен дъб, инженерно дърво. LED в името е подсветка на този корпус, не отделна стойка.
Комплект или една линия
„Комплект ТВ шкаф 6 pcs“ е няколко тела за стената. Единичният шкаф 210 × 35 × 40 см е друга композиция. Стенният монтаж е изричен в заглавието, когато го има.
В същата стая
Диванът и холната маса държат ритъма пред екрана. Доставка 4–7 работни дни от европейски склад.